Rrëzohet nga kati i tretë, në gjendje kritike 3-vjeçarja

Një vajzë 3-vjeçare është rrëzuar dhe është në gjendje kritike.

Ajo është rrëzuar nga ballkoni i katit të tretë në një ndërtesë apartamentesh në Evosmos, Selanik.

Mediat greke shkruajnë se 3 vjeçarja është rrëzuar në rrethana të paqarta.

Sipas mediave greke, ajo është dërguar në spitalin e Selanikut në gjendje kritike për jetën.

Ngjarja paraprake

Zaniolo largohet nga Instagram: Jeta ime në fushë dhe jo në rrjetet sociale, kanë efekt negativ në shërimin tim

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti Trump presion zyrtarit të Xhorxhias për të ndryshuar rezultatin e zgjedhjeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian