Rrezikon të humbasë të gjithë sezonin

Ansu Fati rrezikon që të humbasë të gjithë sezonin dhe të mos rikthehet në fushën e lojës.

Rikuperimi nga dëmtimi i talentit katalanas nuk ka ecur ashtu siç duhet dhe ai në këtë mënyrë mund të mos jetë prezent në Europianin që do të zhvillohet në verë.

Luis Enrike e grumbulloi disa kohë më parë dhe për këtë arsye, mungesa e tij është shumë e rëndësishme.

Fati do të bëjë gjithçka, por lajmet nga Barcelona nuk janë aspak pozitive. Ai do t’i mungojë edhe Kumanit në sprintin final për titullin kampion në La Liga.

Ngjarja paraprake

Kasami: Pas zgjedhjeve në Bullgari, presim udhërrëfyes të qartë nga institucionet evropiane

Ngjarja e ardhëshme

Ish-konkurrenti: “Konkurrentët në Përputhen jashtë kanë lidhje e ka edhe të martuar”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian