Rrëfimi i 24 vjeçarit: E dashura ime përjeton shpejt orgazmën, por problemi qëndron tek…!

Revistes “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 24 vjeçar.

Ai ka treguar që e bën shumë shpejt të përjetoj të dashurën e saj orgazmën, por nuk e shijon seksin, dëshiron të përfundoj shpejt, përcjell “Bota sot”.

Sipas tij, është e pakëndshme kjo situatë.

Psikologia thotë që duhet një bised mes të dy juve për të zgjedhur problemin që jeni duke e hasur në lidhje me seksin.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Unë nuk jam djali më me përvojë, por e dashura ime e re dukej mjaft e lumtur me anën fizike të marrëdhënies sonë – derisa ne u përpoqëm të bënim seks.

Më kanë thënë se jam i pajisur mjaft mirë dhe gjithmonë kam arritur të bëhem intime dhe t’u jap partnerëve të mi orgazmë të shpejt, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Unë jam 24 vjeç dhe e dashura ime është 23 vjeçare.

Por gjërat me të kanë qenë mjaft të vështira.

Unë luftoj për të hyrë brenda vaginës së saj dhe kur e bëj, ajo thjesht dëshiron që të kalojë sa më shpejt procesi i seksit që të jetë e mundur.

Ajo thotë se ndihet mirë, por jam i sigurt që e lëndon atë, ose të paktën është e pakëndshme. Çfarë mund të bëj?

Përgjigjja e psikologes: Flisni me të dashurën tuaj dhe tregojeni se dëshironi që ajo të shijojë seksin.

Prandaj kërkoni që ajo t’ju tregojë se çfarë ndjehet mirë.

Trupi i një gruaje është krijuar për të lindur një fëmijë, kështu që për sa kohë që kaloni shumë kohë në paralojë, duke u siguruar që e dashura juaj të zgjohet siç duhet, nuk ka asnjë arsye pse ju dhe e dashura juaj të mos jeni në gjendje të shijoni seksin depërtues.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Drita është Dritë

Story i radhës

Atletico e pamëshirshme ndaj Valencisë 

Të fundit nga