Rrëfim erotik i Boriellos: Ja seksi në banjë me motrën e shoqes

I pyetur lidhur me puthjen në faqe me bukuroshen argjentinase në Ibiza verën e shkuar, sulmuesi

34-vjeçar shprehet gjatë një interviste dhënë për “Gazzetta dello Sport”.

“Kam denoncuar revistën për shkelje të privatësisë. Më hynë në shtëpi për të shqepur foton dheunë nuk kam nevojë për “gossip”, vetëm më kanë dëmtuar. Ibiza kështu është, takoheshim me miqtë dhe nuk mundet as të them që unë dhe Belen jemi të tillë.

Me atë është e vështirë të jesh, gjithçka kthehet në teatër. Dhe tashmë, nga e martuar apo e fejuar siç është tani, zero raporte.

Kurrë as një SMS. Nëse na ndodh të takohemi qeshim dhe bëjmë shaka. “Na lidhin kujtimet e bukura, por të largëta. Tashmë, nuk kam asnjë emocion”, ka vijuar sulmuesi italian, i cili ka shtuar se nuk beson te martesa dhe se është “single” prej 5 vitesh.

Ai ka folur edhe për herën e parë kur ka bërë seks: “Për herë të parë ka qenë në banjën e shkollës në Milano, me motrën e një shoqe klase. Një fakt ishte një “gjysmë herë”, rekord shpejtësie. Debutimi i vërtetë ishte në Treviso, në një anije trajnimi për studentë.

Kam pasur femra të bukura, të famshme dhe jo. Mund të kisha edhe më shumë, por nuk më

pëlqen gjimnastika, pa lidhje mendore. Ka rëndësi edhe aroma e një gruaje, si lëviz, si mendon,

nuk bëj seks nëse nuk ndjej enrgjinë që them unë”.

Ngjarja paraprake

Publikohet lista e fituesve të MTV EMA 2020

Ngjarja e ardhëshme

Turqia reagon për fitoren e Bidenit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian