Rrëfim erotik: Gjatë seksit me të dashurën time e arrij kulmin vetëm nëse mendoj…

Unë mendoj për gratë e tjera kur jam duke bërë seks me të dashurën time, theshtë e vetmja mënyrë që të arrij kulmin.

Unë nuk jam më i pasionuar seksualisht nga e dashura ime si dikur. Dhe unë jam duke luftuar për të mbajtur lidhjen me të.

Jam 26 dhe e dashura ime është 24. Ne kemi qenë bashkë për gjashtë vjet, shkruan “The Sun”, transmeton “Bota sot”.

Vazhdoj të fantazoj për të bërë seks me gra të tjera – njerëz nga puna ose miqtë e të dashurës sime.

Kur kemi dalur në një natë me kolegët e mi, disa femra janë shumë filturese.

Pas disa pijeve ka një tension seksual me një grua në veçanti. Ka diçka në lidhje me të që menjëherë më ndez.

E di që është gabim, pasi nuk dua ta lëndoj të dashurën time. Unë vlerësoj marrëdhënien tonë, por kam frikë se një ditë do të dorëzohem në tundim.

Çdo takim me gratë e tjera më bën më të dobët dhe më të dobët. Ndihem i bllokuar.

Përgjigjia e psikologes: Ju ishit i ri kur filloi lidhja juaj dhe të dy do të keni ndryshuar jashtëzakonisht që nga ajo kohë.

Nëse ende mendoni se në të gjitha mënyrat e tjera e dashura juaj është ajo për ju, fletëpalosja ime elektronike mbi Saving Your Sex Sex shpjegon terapinë seksuale të ndihmës vetjake.

Nëse është vetëm zakon që të mban së bashku, në vend që të mashtrosh jesh i sinqertë me të se ajo ka qenë një pjesë e mrekullueshme e historisë tënde të jetës, por për ty, të paktën, marrëdhënia juaj ka ecur në rrjedhën e saj.

Ngjarja paraprake

Qytetet dhe fshatrat që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike nesër

Ngjarja e ardhëshme

Testimi për punësimin e infermierëve/ Ja datat dhe rregullat e reja të provimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian