Rrëfehet shqiptari për marrëdhënien me gruan më të madhe: Ma prezantoi burri i saj

Tema e ditës së sotme në rubrikën “Trotuar” ishte “Djem të vegjël në moshë në një marrëdhënie me femra më të mëdha”.

Një nga të ftuarit në studio ishte edhe ish-banori i “Big Brother Albania”, Arjan Bakalli, i cili u shpreh se ka patur një marrëdhënie të tillë.

Arjani u shpreh se në rininë e tij, më konkretisht në moshën 22 vjeçare, krijoi një marrëdhënie me një grua gjermane 34-vjeçe. Madje shtoi se prezantimin me të ia bëri ish-bashkëshorti i saj, të cilin Arjani e kishte mik.

“Kur kam qenë 22 vjeç dhe jetoja në Amsterdam, rastësia bëri që u lidha me një gjermane që ishte 34-vjeçe. Meqenëse ti i ke qejf detajet, ma prezantoi ish-bashkëshorti i saj, një italian që ishte miku im dhe rastësisht më pas krijova marrëdhënie. Njeriu është orputunist kur është 22 vjeç. Unë isha i dashuruar në Shqipëri me një tjetër person dhe thjesht me të isha në lidhje”, tha ish-konkurrenti i “Big Brother”.

Ngjarja paraprake

Nga mesnata, lëvizja drejt disa shteteve të rajoni pa test PCR

Ngjarja e ardhëshme

Prishtina sërish prin me numrin e rasteve më Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian