Rrëfehet këngëtari: Mendonin se do të bashkohesha me Diellza Kolgecin, por zgjodha unë …

Këngëtari i njohur, Mentor Haziri ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kafe Shqeto” në Syri Televizion, ku ka treguar më shumë për projektin e tij më të ri muzikor.  Në një intervistë me moderatorin Flavio Qarri, Mentori ka treguar më shumë për videoklipin ku janë të pranishme edhe Diellza Kolgeci dhe gazetarja Dasara Karaiskaj.

“Është një lloj historinë që ndodh është një gazetare që na ndjek mua dhe Diellzën, ka vrejt dhe ka një lloj lajmi aty dhe ka vrejt një lloj acarimi mes raporteve të mia dhe të Diellzës. Të gjithë mendojnë që unë dhe Diellza do bashkohemi bashkë dhe unë iki në fund dhe bashkohem me Dasarën”, u shpreh Haziri.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë:

Ngjarja paraprake

Kryetari ASH Ziadin Sela takoi Ambasadorin Dr. Georg Woutsas

Ngjarja e ardhëshme

Pamje të rënda: Publikohet fotoja e viktimës në Francë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian