Rrahmani e pret vitin e ri në Dubai, shfaqet duke marrë rreze dielli

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka zgjedhur që ditët e pushimit t’i kalojë në Dubai.

Së bashku me shokun e tij, futbollistin Suad Sahiti kanë vendosur që vitin e ri 2021 ta presin në bregdet, duke marrë rreze dielli.

Viti 2020 për Rrahmanin ishte mjaft i mirë pasi ai u transferua nga Hellas Verona në Napoli.

Megjithatë te skuadra e Genaro Gattusos ende nuk po gjen hapësirë.

Image

 

Ngjarja paraprake

Shpëtoni nga aknet me këto metoda natyrale

Ngjarja e ardhëshme

Bulliqi falënderon punëtorët e Administratës Komunale për punën dhe bashkëpunimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian