Rrahje në FFK, sulmohet Govori

Lajmi i fundit qarkullon se ka ndodhur një konfrontim në Federatën e Futbollit të Kosovës. 

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi dyshohet se sulmon fizikisht anëtarin e FFK-së, Artan Govori i cili është drejtor për marrëdhënie me jashtë. 

Ky i fundit e ka lajmëruar menjëherë rastin në Policinë e Kosovës, ku aktualisht është duke dhënë deklaratë të detajuar për sulmin që i ka bërë Ademi.

Një rast i habitshëm dhe i pakuptueshëm.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Origi i jep dritën e gjelbër Milanit

Story i radhës

Maskë me karotë për t’i dhënë lëkurës betakaroten, vitaminë E dhe A

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish