Rrahje e rëndë, futbollisti rrezikoi të humbiste syrin

Rrahje e rëndë, futbollisti rrezikoi të humbiste syrin pas kësaj grindjeje!

Spenser Xhons lojtar i futbollit amerikan i skuadrës së Oklahoma Suners pati një grindje të rëndë me një djalë në një lokal nate dhe gati sa nuk e humbi syrin nga goditja.

Nuk dihet ende arsyeja e kësaj grindjeje midis dy protagonistëve ku kjo video është bërë virale në rrjet.

Nga pamjet shihet qartë që përplasja ka qenë tepër e dhunshme, teksa paralelisht me të është konfliktuar edhe shoku i tij. Askush nuk ndërhyn për t’i ndarë, teksa të pranishmit nuk nguruan ta filmonin këtë incident tepër të rëndë.

Ngjarja paraprake

Zbatimi i sistemit VAR, FSHF pret në takim homologët e Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Ronaldos zbulon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e tyre

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian