Rrahet keq gjyqtari Tahiri, arrestohet trajneri i Kosovës

Në ndeshjen e Ligës së Parë, Vitia – 2 Korriku ka shpërthyer “dajaku”.

Pas ndeshjes është rrahur keq gjyqtari Fatmir Tahiri nga ana e kryesisë së Vitisë dhe shtabi teknik i këtij ekipi.

Pas ndeshjes është arrestuar nga Policia e Kosovës, trajneri i Vitisë, Milaim Zuzaku, raporton “Zeri”, Zuzaku shihet duke u arrestuar.

Kjo ndeshje i takoi xhiros së 13-të në Ligën e Parë.

2 Korriku me këtë fitore ndodhet në pozitën e tetë me 17 pikë kurse Vitia ndodhet e treta me 10 sosh.

Ngjarja paraprake

Policia arreston aktivisten e VV-së, dyshohet për propagandë në Mitrovicë

Ngjarja e ardhëshme

Pse po armatoset Serbia? Vuçiç falënderon Rusinë për armatimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian