Rrahen keq femrat mes vete edhe në rrugët e Pejës, dalin pamjet

Po vazhdon fenomeni i zakonshëm tani në Kosovë, rrahja e femrave mes vete.

Kështu sot në qytetin e Pejës, disa femra janë rrahur mes vete në mes të rrugës.

Derisa ishin duke u përleshur, në mesin e tyre ka ndërhyrë edhe një djalë i ri duke goditur njërën nga vajzat.

Video është incizuar dhe këto janë pamjet:

Ngjarja paraprake

Vasili: Përshkallëzim i rrezikshëm i situatës, Edi Rama dhe zorzopët e tij bëjnë turizëm elektoral

Ngjarja e ardhëshme

Chelsea rikthen interesimin për Sanchon

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian