Rozana Radi ja doli të na emocionojë të gjithëve edhe me një urim të thjeshtë për motrën

Rozana Radi ka një lidhje më shumë se të ngushtë me motrën e saj, Andetën, e cila është forcuar akoma më shumë për shkak të ngjarjeve të hidhura të jetës. Këngëtarja ka treguar se e motra ka qenë gjithmonë si një nënë e dytë dhe se nuk do e kishte pasur jetën të lehtë pa të pas vdekjes së prindërve.

Sot Andeta feston ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin disa fjalë zemre nga Rozana në këtë ditë të shënuar.

“Nuk ka asnjë në botë të më njohë siç më njeh ti! Faleminderit që je aty për mua gjithmonë! Sa mirë që erdha në këtë botë pas teje se nuk e di a do mund të isha kjo që jam sot nëse do të ishte ndryshel. Gëzuar 100. Gjithë jetën bashkë unë dhe ti”, ka shkruar Rozana.

Me siguri urim më të bukur se ky nuk mund të kishte për të përshkruar dashurinë mes motrave dhe si gjithmonë Rozana ja doli të na prekte të gjithëve zemrat.

Ngjarja paraprake

Spasovski: Burgosëm Jankullovskën se kemi pasur shumë informata…

Ngjarja e ardhëshme

Macron takon lideren e opozitës bjelloruse, zotohet për ndihmë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian