Rooney me bashkëshorten i festojnë ditëlindjen e 5-të djalit të tyre

Futbollisti i njohur ka katër fëmijë.

Çifti së fundi festuan ditëlindjen e pestë të djalit të tyre Kit.

Ditën e djeshme, Rooney dhe Colen i organizuan një festë fëmijës së tyre sipas postimeve ai e ka shijuar në maksimum.

Image

34 vjeçarja, publikoi imazhe nga festa në Instagram të cilat i ndau me ndjekësit e saj të shumtë. Ajo zgjodhi foton e parë bashkë me Roneyn dhe djalin Kit e cila shihej duke e mbajtur në krahë.

Colen, po ashtu e tregoi edhe tortën e ditëlindjes dhe ambientin festiv:”Urime 5-vjetorin e lindjes Kit ne të duam”, shkroi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Colen jeton në një rezidencë prej 20 milion £ me Wayne Rooney dhe fëmijët e tyre, Kit, Kai, Klay, dhe Cass.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Vlorë: Pezullohet lundrimi për mjetet e peshkimit, situata do përkeqësohet pasdite

Ngjarja e ardhëshme

Lazio do ta shpërblejë Inzaghin me kontratë të re

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian