Ronela publikon këngën e re

Projekt të ri muzikor ka sjellë edhe artistja tjetër shqiptare, Ronela Hajati.

Kënga titullohet “Caramel” dhe është në gjuhen italiane.

Projektit muzikor iu është bashkëngjitur edhe videoklipi ku artistja është shfaqur mjaft provokuese.

Ronela në bashkëpunim me Gotham Disci dhe Marko Polo është përkujdesur për muzikën e këngës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Man Utd ofron 37 milionë euro për Martinezin

Story i radhës

Ushtria ruse nis ndërtimin e qytetit që vetë e shkatërroi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish