Ronela ndryshon stilin e flokëve

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Image

Në postimin e fundit, ajo shfaqet me flokë dredha-dredha.

E kështu s’e kemi parë asnjëherë Ronelën.

Ngjarja paraprake

Sa njerëz u vranë në luftimet ndërmjet Armenisë dhe Azerbajxhanit

Ngjarja e ardhëshme

Lansohet raporti për ekstremizmin e dhunshëm në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian