Ronela më e bukur, bionde apo brune?

Këngëtarja Ronela Hajati është këngëtare e cila eksperimenton mjaftë shumë me paraqitjen e saj të jashtme, ajo dallohet mjaftë shumë nëpër spotet e saj me veshjet me plotë ngjyra dhe me grimë me plot xixa, si duket i këngëtarës i pëlqejnë gjërat e rënduar.

Por ajo çka keni mundur të vëreni tek flokët e saj, ajo nuk është se bënë ndryshme të shumta dhe shumë rrall del prej brunës dhe biondes, të cilat bukuroshes në të dya rastet i shkojnë shumë.

Sipas mendimit tuaj, si mendoni se Ronelës i shkojnë flokët, brune apo bionde apo ndoshta edhe nga ato zgjedhjet e ndonjhëherëshme që ajo bënë.

Kujtojmë se, Ronlea po qëndorn mjaftë e rezervuar për jetën e saj private, ka kohë që nuk ka shpalosur diçka për ndjekësit e saj. 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kombëtarja mblidhet të premten, ushtron në Mitrovicë

Ngjarja e ardhëshme

Mickoski dhe Taravari të vetmuar me njëri tjetrin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian