Ronela Hajati paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati po vjen me një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social, Instagram.

Ronela ka bërë të ditur se kënga e saj më e re titullohet  “TQR” dhe do të lansohet me datë 5 prill në ora 18:00.

Këngëtarja ka ndarë në Instagramin e saj pjesë të shkurtëra nga videoklipi i kësaj kënge.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Nuk rri dot pa shkruar”, Rama pas humbjes së “kuqezinjve” në Poloni: Shqipëri dinjitoze, meritonim si minimum barazimin

Story i radhës

Kreu i BFI-së, Fetahu: Korrupsioni është vepra më e mallkuar në Islam

Të fundit nga