Ronela Hajati kjo bukuri e rrallë, nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Hajati është kaq aktive, kur bëhet fjalë për projektet muzikore.

“Kurrë mos u dorëzoni, pa marrë parasysh se çfarë ndodhë”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

Vlen të kujtojmë se Hajati shquhet për potencën vokale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never give up! No matter what!

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kam nje parandjenje qe 2020 do jete 🔥 My mind decided that! Dress from: @parisfashion_al

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIBRÉ as the party yesterday! @beautypoint_parfumeri @isida.breca @ysl ❤️ Makeup by : @sagerimakeup Dress from: @parisfashion_al

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Ngjarja paraprake

Theo paralajmëron Interin: Fitojmë derbin dhe shkojmë në Champions

Ngjarja e ardhëshme

“Bac u kry”: Babai i Krasniqit poston foto të kampionit të botës të Kullat e Jasharajve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian