Ronaldo shpërthen ndaj gjyqtarit, iu mohua goli në Beograd

Ronaldo ‘shpërthen’ ndaj gjyqtarit, iu mohua goli në sekondat e fundit të ndeshjes!

Portugalia barazoi 2:2 me Serbinë në ndeshjen e dytë të fazës kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Por, në fund Portugalia arriti të shënonte përmes Ronaldos, por jo sipas gjyqtarit të ndeshjes.

Nga goditja e Ronaldos, topi e kaloi plotësisht vijën, por gjyqtari heshti.

Kjo krijoi pakënaqësi te Ronaldo i cili “shpërtheu” ndaj gjyqtarit, i cili edhe e ndëshkoi me karton të verdhë.

Në këto ndeshje kualifikuese nuk përdoret teknologjia e VAR-it.

Ngjarja paraprake

Mbyllet nesër rruga Prishtinë – Pejë

Ngjarja e ardhëshme

Emily Ratajkowski shëtitet me partnerin dhe të porsalindurin në New York

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian