Ronaldo parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve

Legjenda e futbollit, Ronaldo Nazairo ka parashikuar fituesin e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve.

Ish sulmuesi i Real Madrid dhe shumë skuadrave evropiane tha se është ende herët për të zgjedhur një favorit të plotë – por përmendi disa pretendentë të mundshëm, përfshirë kampionin aktual Bayern Munchen.

“Ne do të kemi një pamje më të mirë për favoritin ndërsa konkurrenca vazhdon dhe ne shohim se kush në të vërtetë është mirë dhe kush jo”.

“Bayern Munich, Real Madrid, Barcelona dhe Manchester City janë skuadrat që mund të bëjnë mirë sivjet. Megjithatë, Bayern Munich është pak përpara, duke parë at% se çfarë po bëjnë në fushë”, përfundoi Ronaldo Nazairo për AS.

Faza e eliminimit të Ligës së Kampionëve fillon në 16 shkurt.

Ngjarja paraprake

Rrena i ka këmbët e shkurta

Ngjarja e ardhëshme

Piratët rrëmbejnë anijen e mallrave me flamur amerikan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian