Ronaldo paraqitet edhe një herë para fillimit të ndeshjes Juventus-Barcelona

Kur kanë mbetur edhe rreth dy orë deri tek fillimi i ndeshjes kryesore të kësaj nate në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, është Cristiano Ronaldo ai i cili po e ndez atmosferën para kohe.

Ylli portugez ka postuar një video nga e cila shihet duke u stërvitur dhe provon t’i motivojë bashkëlojtarët para se të zbresin në fushë.

“Hajde djema, të gjithë së bashku deri në fund”, ka shkruar Ronaldo në videon e publikuar në profilin e tij.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forza Ragazzi! Tutti insieme! 💪🏽👏🏽 Fino Alla Fine!👊🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Kujtojmë që Ronaldo nuk do të luaj sonte për shkak se ka rezultuar pozitiv me coronavirus.Kur kanë mbetur edhe rreth dy orë deri tek fillimi i ndeshjes kryesore të kësaj nate në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, është Cristiano Ronaldo ai i cili po e ndez atmosferën paera kohe.

Ylli portugez ka postuar një video nga e cila shihet duke u stërvitur dhe provon t’i motivojë bashkëlojtarët para se të zbresin në fushë.

“Hajde djema, të gjithë së bashku deri në fund.”, ka shkruar Ronaldo në videon e publikuar në profilin e tij.

Kujtojmë që Ronaldo nuk do të luaj sonte për shkak se ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Ngjarja paraprake

Nga kjo ditë bien temperaturat në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

KQZ-ja në përgatitje të zgjedhjeve në Podujevë e Mitrovicën veriore, nuk dihet si do të votojnë të infektuarit me koronavirus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian