Ronaldo në mbështetje të Khabibit, thotë “Inshallah”

Sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo ka folur sot në një video live në “Instagram” për gjendjen e tij shëndetësore që po përballet tash e një javë me Covid-19.

CR7 foli për herë të parë pas infektimit të tij me koronavirus, ku ia qartësoi fansave se nuk ka asnjë simptomë të virusit dhe se po ndihet mirë, por prapë po qëndron i izoluar.

Por, në videon live, Ronaldo u pyet nga fansat e tij për Khabibin dhe se a e mbështetë atë, ai u përgjigj me shumë dashuri.

“Natyrisht, natyrisht, Khabibi do të fitoj, Khabibi vëllai im. Inshallah”, u shpreh Ronaldo.

Ngjarja paraprake

Zbuloni më shumë për lidhjen nga mënyra si i mbani duart me partnerin

Ngjarja e ardhëshme

E vrau dhe e futi në murin me tulla Astrit Lamajn, hetuesit i rrëzojnë alibinë italianit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian