Ronaldo ishte afër transferimit te Arsenali, Wenger tregon sesi ishte takuar me nënën e futbollistit

Cristiano Ronaldo siç duket ishte mjaft afër transferimit te skuadra londineze, Arsenal.

Këtë gjë e ka konfirmuar Arsene Wenger, duke treguar se si kishin zhvilluar bisedimet me futbollistin, transmeton Sinjali Sportiv.

“Ai kishte fanellën e Arsenalit, unë drekova me të dhe nënën e tij në terrenin stërvitor”, tregoi Wenger.

Mirëpo, kjo gjë nuk kishte ndodhur dhe Ronaldo ishte transferuar te Manchester United.

Ngjarja paraprake

Krisja me trajnerin Tuchel, Leonardo planifikon një emër surprizë për stolin

Ngjarja e ardhëshme

Kreu i OBSH: Arritja e imunitetit të turmës përmes ekspozimit ndaj COVID-19, “joetike”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian