Roma është pranë finalizimit të marrëveshjes

Roma është pranë finalizimit të marrëveshjes për Kris Smolling, dhe sipas “Sky Sport”, Timoti Mensah pritet të ndjekë shokun e ekipit drejt “Olimpikos”.

Sipas “Corriere Dello Sport”, Roma do paguajë 15 milionë euro në arkat e Mançester Junajtid, dhe Smolling do përfitojë 3 milionë euro në sezon.

Por edhe Mensah pritet ti bashkohet verdhekuqve në huazim, dhe të ndjekë shembullin e shkout të skuadrës, Smolling.

Roma gjithashtu po punon për sulmuesin e Real Madridit, Borja Majoral.

Ngjarja paraprake

"Interesat strategjike" të Tiranës karshi kërkesës amerikane për nismën kineze

Ngjarja e ardhëshme

Trump kundërshton "supremacistët e bardhë"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian