Robin van Perise bëhet “babai” i mesfushorit të katalanasve

Një shkëmbim postimesh në rrjetet sociale mes Robin van Perise dhe Riqui Puig ka bërë xhiron internetit.

Ish-sulmuesi Manchester United ka dashur të nënvizojë ngjashmërinë me mesfushorin e Barcelona-s, duke bërë një batutë në Instagram dhe Twitter.

“Fat të mbarë për këtë sezon, bir”, ka shkruar Van Persie duke publikuar një fotografi të tijën me një të Puig.

Image

Të dy kanë një ngjashmëri të madhe.

Twitter është ndezur nga fotografia dhe përshëndetja mes “babait dhe djalit”.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Temperatura deri në 41 gradë, si parashikohet moti sot

Ngjarja e ardhëshme

Pse narcizistët mërziten shumë lehtë?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian