Robert Aliaj rikthehet në ekran

Kësaj here, Robert Aliaj do t’i rikthehet ekranit jo si pjesëmarrës në festivale muzikore apo spektakle, por me një emision të tijin.

Burime për “News31” kanë treguar se emisioni i tij i ri nuk do të lidhet me artin apo showbiz-in, por do të jetë një program politik.

Ky emision do të transmetohet të enjteve në “ABC News” duke konkurruar kështu Blendi Fevziun në “Opinion” dhe Eni Vasilin në “Open”.

Të tjera detaje lidhur me këtë projekt pritet të zbulohen së shpejti.

Muajin e kaluar, vajza e Robertit, Gala, u shpall fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë, duke bërë krenar si Robertin, ashtu edhe mbarë shqiptarët.

Ngjarja paraprake

VMRO-DPMNE-ja kërkon komision të ri për virusin

Ngjarja e ardhëshme

​MKRS certifikon edhe rreth 30 ndërmarrës të rinj nga komuna e Skenderajt

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian