RMV/ Ora policore dhe masat tjera kufizuese vazhdohen edhe për 7 ditë

Ora policore që fillon në orën 20 dhe zgjat deri në orën 5 të mëngjesit, si dhe ndalimi për mysafirë në objektet gastronomike mbetet në fuqi për shtatë ditët e ardhshme. Në Qeveri arritën rekomandimet e Komisionit për Sëmundje Infektive për të vazhduar masat edhe për një javë. Këto masa kufizuese kanë qenë në fuqi për 14 ditë.

Ngjarja paraprake

​Së shpejti pritet vendimi i Serie-A, a do të zhvleftësohet titulli të cilin Interi është shumë afër ta rrëmbejë

Ngjarja e ardhëshme

Shkolla fillore në Bllacën e Poshtme, bëhet realitet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian