RMV/ 8 raste të reja me COVID-19, asnjë viktimë

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3265 teste prej të cilave sipas Ministrisë së Shëndetësisë vetëm 8 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, dhe atë: Shkup-3, Strumicë-2, Kumanovë-1, Veles-1 dhe Kërçovë-1.

Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë edhe për 72 pacientë të shëruar, ndërsa nuk është regjistruar asnjë viktimë.

Ngjarja paraprake

Këto këshilla ju ndihmojnë të zhvilloni marrëdhënie pozitive

Ngjarja e ardhëshme

Osmani-Sadriu në takim me studentët në Antalya: Të investohet tek të rinjtë për zhvillim të qëndrueshëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian