Rita Ora shfaqet super seksi për fansat e saj

Këngëtarja më famë botërore, Rita Ora ka postuar në instagramin e saj disa foto teksa ajo shihet duke pozuar me një mikrofonë në duar, se a bëhët fjalë për ndonjë videoklip apo thjeshtë ishin fotoshoot i saj i radhës këtë ende nuk e ka bërë të ditur Ora.

Rita Ora ka kohë që është mjaft aktive në rrjete sociale duke na prezantuar foto nga pothuajse çdo udhëtim, festë apo aktivitet të saj.

Sot ajo ka zgjedhur t’i ndaj disa foto më adhuruesit dhe ndjekësit e saj të instagramit.

Image
Ngjarja paraprake

“Shakaja e fundit me herësin e partisë për moshapjen e listave”

Ngjarja e ardhëshme

​Dita Botërore e kafshëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian