Rita Ora shfaqet e buzëqeshur gjysmë e veshur në bluzën blu

Këngëtarja ka marrë vëmendje me postimin e fundit.

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë të gjerë ndërkombëtare.

Deri tani ajo kishte qëndruar në Australi dhe pas disa muajsh u rikthye në Los Anxhelos prej ku edhe po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria por edhe nga jeta profesionale.

Së fundi Rita ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit ku shihet e veshur me një veshje të ngjitur ngjyrë blu e cila i shfaq totalisht këmbët seksi të Ritës.

Rita pozoi disa herë për Instastory ku edhe shfaqi këndet e saja më të bukura në Instagram, duke shfaqur linjat trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Anid Kurti po shkëlqen, fiton me ekipin e tij turneun në Finlandë

Ngjarja e ardhëshme

Mici: Të ulim kokën, të jemi maksimal të përqendruar dhe të japim maksimumin tonë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian