Rita Ora shfaq stilin e saj pa të meta

Bota e Yjeve17 shtator 2021

Sa e lumtur po duket Fifi

Filloreta Raçi, është këngëtarja e njohur, e cila ka bërë karrierë në Shqipëri, ku po vazhdon të jetojë.
Këngëtarja e njohur, pjesmarrëse në shumë festivale dhe evente të ndryshme, ka disa këngë…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Shqiptohen 1500 gjoba për qytetarët që nuk respektuan masat antiCOVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Gërmimi i Bitcoin prodhon tonelata mbetje elektronike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian