Rita Ora publikon disa nga prapaskenat e BANG që nuk i kemi parë

21:11 | 14 Prill 2021

© Rita Ora/Instagram

Artistja e njohur ka falënderuar ata që e dëgjojnë muzikën e saj.

Rita në profilin e saj në Instagram postoi imazhe të portretit të saj, shkruan lajmi.net.

30 vjeçarja vuri në pah figurën e pa zëvendësueshme të rregulluar me makijazh dhe flokët me ngjyrë të kuqe.

Dukjen e saj e ka kompletuar me vathë prej ari teksa në mbishkrimin e postimit zgjedhi të shkruaj: “Disa nga prapaskenat për ju nga xhirimi i #BANG EP! 🧡💥🌋🧨 faleminderit të gjithëve që e kanë dëgjuar !!”.

Ndryshe, Rita po vazhdon të qëndrojë në Australi duke punuar për projekte të reja muzikore./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Kush e thyen hersin në Tiranë? Erion Veliaj zbulon emrat që dalin nga sondazhet

Ngjarja e ardhëshme

Vëllaznimi fiton me përmbysje, futet në garë për plejof

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian