Rita Ora kujton disa momente të verës, sot derisa në Londër po bie shi

Rita Ora i ka publikuar disa imazhe provokuese nga vera që lamë pas.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka treguar se po i mungojnë ditët e nxehta të verës.

Sot më shumë se kurrë ajo po i kujton ato momente pasi në Londër po bie shi.

 

“Më ktheni në kohë. Po bie shi në Londër dhe gjeta këto imazhe. Foto të realizuara nga vera e kaluar, Greqi/Ibiza2020”, ka shkruar Rita Ora pranë postimit ku shfaqet tejet joshëse.

Ngjarja paraprake

Afganistan, vritet Al-Masri, një nga udhëheqësit e Al-Kaedës

Ngjarja e ardhëshme

Rrëfim i Redon Meksit, djali i ish-kryeministrit: Na futën 15 veta në qeli, 4 me 4 metra dhe…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian