Rita Ora ekspozon trupin e saj seksi duke ushtruar në palestër

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora edhe kësaj herë i ka surprizuar fansat e saj.

Rita kësaj here është shfaqur nga palestra.

Ajo ka ekspozuar barkun e saj të sheshtë që e ka arritur falë ushtrimeve.

Rita O

Imagera dukej e thjeshtë me veshjet e saj.
Ngjarja paraprake

O’Brien thotë se bota po ndahet midis shteteve demokratike dhe atyre autoritare

Ngjarja e ardhëshme

Vendos rekord të ri për futbollin italian në Europë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian