Rita Ora e magjishme në performancën për “The Ellen Show”

Rita Ora po vazhdon me promovimin e videoprojektit të fundit “Bang Bang”. Megjithëse gjendet në Australi, kjo gjë nuk e ka ndaluar këngëtaren që të realizojë performanca të jashtëzakonshme për emisione të ndryshme në Amerikë. 

Së fundi ajo e dha një interpretim klasik dhe dramatik të këngës “Bang Bang” për emisionin “The Ellen Show”.

Rita e cila shkëlqente e veshur me një fustan të bardhë, në këtë performancë akustike që e vuri në pah vokalin e saj unik dhe të fuqishëm, shoqërohej nga një orkestër e instrumentistëve. 

Ngjarja paraprake

Afganistan, sulm me bombë ndaj nëpunësve shtetëror, 4 të vdekur

Ngjarja e ardhëshme

Shefi i OKB-së citon vargje nga Kur’ani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian