Rita Ora duket një zonjë e vërtetë në një fustan elegant në paraqitjen e fundit

Rita Ora tregoi kredencialet e saj të stilit të shtunën, teksa ndau me fansat një sërë fotografish të mrekullueshme në Instagram.

Këngëtarja 31-vjeçare dukej e pabesueshme me një fustan të ngushtë me ngjyrë të kuqe dhe ngjyrë ari, i cili theksonte figurën e saj të zhdërvjellët të trupit.

Ajo mori gjërat e saj thelbësore në një çantë dore të çuditshme dhe kishte një palë syze dielli me ngjyrë blu, shkruan DailyMail.

Image

 

Flokët e saj bionde ishin të përdredhura mirë dhe ajo i kapi ato në një stil të çrregullt, ndërsa e kompletonte pamjen e saj me një buzëkuq të kuq dhe të ndezur në buzët e saj.

Fotografitë mahnitëse erdhën pasi Rita shijoi një natë të merituar të përkëdhelur të martën në mbrëmje, pas një djersitjeje të mëngjesit në palestër.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me”, ndau një fotografi me 16.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram përmes InstaStory – ku shihej duke bërë një trajtim fytyre.

Image

 

Pas stërvitjes së saj, Rita publikoi një TikTok një video lozonjare, duke filmuar me një tingull ikonik nga Chris Hughes i Love Island – ndërsa ai deklaron se ‘të gjithë e duan’.

Me 2.2 milionë ndjekës në këtë rrjet social, Rita shpesh ndan me ndjekësit video të shkurtra në aplikacion, duke u treguar fansave një vështrim në jetën e saj të përditshme. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ramadani gati të firmos

Story i radhës

Kazakistani në referendum që i jep më shumë fuqi parlamentit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish