Rita ka mahitur me paraqitjen e saj

E veshur në të zeza, Rita Ora ka zgjedhur të publikojë foto nga makina.

Bukuroshja brune shihet e rregulluar edhe me makijazh teksa ka marrë poza para kamerës.

Ndryshe, Rita së fundmi ka qenë pjesë e eventit të njohur “Met Gala” derisa bëri një paraqitje me partnerin e saj, Taika Waititi.

Kujtojmë se, artistja e njohur me famë botërore tash e disa muaj po e shijon lidhjen.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Shqiptari shënon në Arabinë Saudite

Ngjarja e ardhëshme

Franca tërheq për konsultime ambasadorët e saj në SHBA dhe Australi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian