Rita gati për fundjavë, sjell poza atraktive e veshur me fustan shumëngjyrësh

Rita Ora edhe pse nuk është aktive me këngë të reja, sjell vazhdimisht fotografi të reja.

Së fundi, këngëtarja erdhi me një sërë fotografish, ku shfaqet e veshur me fustan shumëngjyrësh nën të cilin duket se nuk kishte veshur fare reçipeta.

Ajo kishte rregulluar flokët dhe vendosur grim më të rëndë, teksa mori poza atraktive para aparatit.

 

“Fundjava po më thërret mua”, ka shkruar Rita, e cila pranoi komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se Rita Ora gjatë karantinës ka punuar për albumin e tretë, nga i cili pritet që shumë shpejt të sjell këngë të reja.

Ngjarja paraprake

Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou

Ngjarja e ardhëshme

Katër kryetarë bashkie përfundojnë në prokurorinë e Elbasanit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian