Rishikimi i buxhetit pret miratimin nga Kuvendi

Rishikimi i buxhetit përmes të cilit praktikisht duhet të filloj implementimi i masës së katër, ka kaluar debatin rreth amendamenteve dhe tani pritet miratimi tij në seancë plenare.

Në ueb faqen e Kuvendit, tani për tani nuk është caktuar seancë për rishikimin e buxhetit.

Ngjarja paraprake

​Hillary Clinton sot mbush 73 vjet

Ngjarja e ardhëshme

Rrëfehet shqiptari që ka luajtur tek ‘Sulejmani i madhërishëm’: Si u bëra pjesë e serialit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian