Rina Balajt sa nuk i “eksplodon” gjoksi aq ngushtë është veshur

Këngëtarja ka befasuar me imazhin e fundit që ka publikuar.

E veshur me një bluzë të ngushtë, Rina Balaj është shfaqur provokuese

Para pasqyrës me aparatin profesional ajo ka shkrepur një fotografi duke venë në fokus gjoksin e saj.

Rikujtojmë se, Rina është njëra nga artistët e estradës e cila nuk i kursen provokime në imazhet që publikon në rrjetet e saj sociale.

Ajo në foton e fundit që ka postuar mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat.

Ndryshe, Rina Balaj po vazhdon ta shijoj lidhjen e saj me Sin Boy.

Image

 

Ngjarja paraprake

​Liverpool – Brighton, formacionet zyrtare, Shaqiri nga minuta e parë

Ngjarja e ardhëshme

​Përfundon çerekfinalja Ylli – Bashkimi, kjo është skuadra fituese

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian