Rina Balaj publikon imazhin me dedikimin më të ëmbël për Sin Boy

Rina Balaj ka ndarë një Instastory me partnerin Sin Boy.

Rina Balaj përmes një postimi në Instagram, ka shkruar disa fjalë dashurie për Sin Boy.

Tashmë dihet se Rina dhe Sin Boy janë një ndër qiftet më të dashura për publikun shqiptar, ndërsa të dy nuk ngurrojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrin.

Rina kishte huazuar një fotografi të publikuar nga fansat e saj në Instagram duke e postuar atë në faqen e saj zyrtare me shkrimin “Faleminderit që më dashuron dhe respekton në çdo mënyrë të mundshme”.

Krahas kësaj, çifti simpatik po vazhdojnë të punojnë së bashku në projekte të reja muzikore.

Image
Ngjarja paraprake

Prokuroria franceze liron të dyshuarin kryesor për sulmin ndaj priftit ortodoks

Ngjarja e ardhëshme

Studentët protestojnë nesër para Ministrisë së Arsimit në Shqipëri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian