Rina Balaj provokon para pasqyrës e veshur në bikini

Rina Balaj, është njëra ndër këngëtaret më seksi shqiptare.

Ajo u qëndron afër fansave me projekte muzikore, por nuk mungon edhe për postime të ndryshme në ‘Instagram’.

Linjat e saj joshëse nuk heziton të i shfaq për ndjekësit e saj.

Në imazhet e saj të fundit, duket tejet provokuese teksa po pozon para pasqyrës ku shihet e veshur vetëm në bikini.

Me pamje pa makijazh dhe një palë syze të zeza, vëmendjen morën edhe tatuazhet e shumta që këngëtarja ka në trup.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Si ti”.

Image

Rina Balaj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Reporterët pa Kufij” dënojnë sjelljen e Ramës ndaj gazetarit Muka

Story i radhës

Befason Verstappen: Babai im kurrë nuk besoi se do të bëhem kampion botëror

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish