Rina Balaj mahnit me foton e fundit

Rina Balaj vazhdon të jetë ndër artistet shqiptare që nuk heziton të eksperimentojë me dukjen e saj.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të informuar fansat e saj me më të rejat nga jeta e saj personale e po ashtu nga ajo profesionale.

Paraqitjet e saj skenike komentohet në masë të madhe, pasi ajo gjithmonë vjen ndryshe prej herëve të tjera.

Rina së fundi është grimuar rëndë dhe po duket tejet e bukur, teksa ka vënë në pah hiret e fytyrës.

Derisa vazhdon punën në studio muzikore, “Tokyo” mbetet hiti i saj i fundit që u pëlqye mjaft shumë.

Ngjarja paraprake

Miza e bezdisë Mike Pence gjatë debatit, Joe Biden nis shitjen e produkteve kundër tyre

Ngjarja e ardhëshme

Pse vazhdoi aq gjatë mosmirënjohja deri te njohja?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian