Rikthehet në youtube super balada “Pritmëni familja ime” nga Magrib Muqiqi

Projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Magrib Muqiqi me titull ” Pritmeni familja ime” kishte mjaft pëlqime nga audienca.

Edhe klipi ishte përshtatur mjaft mirë me temën mjaft të qëlluar të këngës.

Por në kanalin ku në fillim ishte lansuar është hequr por fatmirësisht tashmë e gjeni sërish në kanalin youtube shpërndarë nga Produksioni Arboni.

Shihet sërisht që kënga po pëlqehet e ka nisur të marrë klikime reale e ju mund ta dëgjoni e ta shihni klipin në linkun më poshtë.BS

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Borell: Nëse mosmarrëveshja mes Shkupit dhe Sofjes nuk zgjidhet para korrikut, do të jemi në një krizë të thellë me rajonin

Story i radhës

​Vdiq pas vaksinës kundër CoVID-19, familjarët e mësueses në Itali marrin dëmshpërbilm 77.468 euro

Të fundit nga