Rihannas i vërehet gjoksi nga sytjenat

Është këngëtare e njohur, por, mirë po i ecën edhe si biznismene.

Rihanna ka linjën e saj për të brendshme, e në rrjetet sociale po publikon fotografi e video të ndryshme ku njofton ndjekësit për modelet më të reja.

Së fundmi, në Instagram, RiRi hodhi një foto ku shihet se pozoi vetëm në pjesën e sipërme, pra, me sytjena.

Duke qenë se ato ishin në rrjetë, Rihannas i vërehej gjoksi qartazi.

Ngjarja paraprake

Në Shkup 286 shofer të sanksionuar, prej të cilëve 150 për tejkalim të shpejtësisë

Ngjarja e ardhëshme

Shënimi i Ditës Ndërkombëtare të Boshnjakëve dhe Jom Kipur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian