Rigon publikon videoklipin e hitit “Lamtumirë”

I ri më moshë, por kjo nuk po e pengon Rigonin të këngën e tij të katërtë brenda pak kohësh dhe kështu të nis furishëm karrierën e tij muzikore. 

Rigon sonte ka lansurar videoklipin e këngës “Lamtumirë”, e cila pritet të jetë një prej hiteve në festat e fundvitit. 

“Lamtumirë dashni, mo për ty nuk du me ni, zemrën e zezë ti e paske pas”, është refreni i kësaj kënge të bukur të zhanrit Pop. 

Dëgjojeni më poshtë këngën: 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Familja e ish-futbollistit iranian urdhërohet të largohet nga fluturimi duke u ndaluar largimin nga vendi

Story i radhës

Hasani befason me deklaratën: Ideja e ndarjes së Kosovës ishte e Edi Ramës, jo e Thaçit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish