Reprezentuesja e Kosovës, shfaq shpinën dhe makinë kuqezi 

Reprezentusja e Kosovës, Suzana Ujkiq, si gjithmonë e ka për zemër ngjyrën kuq e zi, nga e cila frymëzohet shumë!

Ish hendbollistja e kampiones Istogu, Ujkiq, aktualisht luan në ekipin francez të Ligës së Tretë, Yutz, sot ka postuar dy fotografi me makinën kuq e zi.

Ajo nuk ka treguar se kjo makinë është e saj apo e dikujt në familje të saj, por ka bërë të ditur se ngjyra kuq e zi i shkon për zemër. 

Image

Përveç kësaj ka shfaqur tërësisht edhe shpinën e saj, duke paralajmëruar se po vjen vapa e madhe verore.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rama para Scholzit e prezantoi Kovaçevskin si kryeministri i “Bullgarisë së ardhshme perëndimore”

Story i radhës

Sanksionohen 516 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish