Rekordi i zi i Unai Emery në ‘Camp Nou’

‘Camp Nou’ është vendi që Unai Emery urren ta vizitojë.

Një nga stadiumet më të bukura në botën e futbollit është ‘tempulli’ tmerrues për trajnerin Unai Emery.

Emery regjistron një rekord të zi në ‘Camp Nou’, ku pas humbjes së sontme të Villarreal shkon në 13 ndeshje të humbura (të gjitha ndeshjet e zhvilluara si trajner kundërshtar).

Trajneri ka kujtime të hidhura në ‘Camp Nou’, sidomos në kohën kur ishte pjesë e PSG dhe përmbysej 6:1 në Ligën e Kampionëve.

Villarreal mund të ketë edhe ndonjë mundësi që të fitojë këtë edicion në ‘Camp Nou’ në Kupë, nëse shorti hedh përballë këto dy skuadra, përndyshe Emery mbetet pa fitore në tempullin e ‘Blaugranave’. 

Ngjarja paraprake

Vrasja e ngadalshme e lirisë apo procesi i ngadalshëm i zhbërjes shtetërore të Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Pas 6 tentativave in-vitro dhe problemeve me shtatzëninë, këngëtarja britanike tregon sfidat që shumëkush i fsheh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian