Regjistrohen 23 viktima dhe 365 raste të reja nga Covid 19

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 4.015 testime të realizuara, 365 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 551 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq, 23 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Ngjarja paraprake

SHBA, BE, NATO, Shqipëria dhe Kosova cak i komplotit Aleksandër Vuçiq-Edi Rama, në favor të Rusisë dhe Kinës

Ngjarja e ardhëshme

Денес се регистрирани 365 нови случаи на Ковид 19 – починаа 23 лица

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian